کاربرد بلبرینگ درصنعت فولاد

کاربرد بلبرینگ درصنعت فولاد

صنعت فولاد، هسته ای از تمامی سازه هایی است که در آن زندگی می کنیم. صنعت فولاد یکی از قدیمی ترین صنایع شناخته شده در صنعت است. ماشین آلات زیادی وجود دارد که در توسعه محصول نهایی قابل استفاده برای انسان از سر استخراج معادن، ذخیره سازی و حمل و نقل استفاده می شود.

فولاد اساس مواد برای جامعه مدرن صنعتی و معیار توسعه آن است. این امر به طیف گسترده ای از کاربردها در تمام شاخه های مهم صنعت اعطا می شود. ترافیک و حمل و نقل، ساخت ماشین، مهندسی ساخت و ساز فولاد، مهندسی برق و فن آوری زیست محیطی و…

یک چالش مهم برای انسان و ماشین، نیازمندی های شدید و طیف وسیعی از شرایط عملیاتی مختلف در این صنعت است.

از مواد خام، برای تولید فولاد، نورد فولاد، پالایش، ریخته گری تا محصول نهایی. انواع بلبرینگ در این فرآیند استفاده می شود و صنعت فولاد یکی از بزرگترین صنایع صنعتی برای استفاده از بلبرینگ است.شرایط عملیاتی برای بلبرینگ در صنعت فولاد متنوع و پیچیده هستند و شامل گرد و غبار، ذرات فولاد، آب، گرما، برخورد با بارهای سنگین در سرعت های کم چرخشی با بارهای بالا حرکتی، سرعت بالا با دمای بالا همراه با گشتاور بالا و پایین و شتاب، به راحتی سخت ترین و متنوع ترین شرایط کار در مقایسه با هر صنعت دیگر را داراست.

شرکت فیدارگستر آماده همکاری جهت فروش بلبرینگ،روغن،گریس،زنجیر با صنایع فولاد میباشد.

بازده خوب عملیاتی کلید تولید ثبات و کارآمد است. برای اطمینان از حداکثر بهره وری، بسیار ضروری است که میزان کمتری را در بر داشته باشد. از این رو هر عنصر متحرک در ماشین آلات با استفاده از بلبرینگ ها و یاتاقان ها نیاز به طول عمر، قابلیت اطمینان و هزینه نگهداری اقتصادی دارد.

بلبرینگ های مورد استفاده در صنایع فولاد باید در شرایط سخت در دماهای بسیار بالا و با سرعت های مختلف انجام شوند. بلبرینگها با برندهای مختلف به طور مداوم برای چندین دهه ، برای استفاده هایی مانند کوره های انفجاری، کارخانه ذوب فولاد، فروشگاه رول، کوره، کارخانه تولید آهک و نیروگاه، به طور مداوم درحال افزایش کیفیت جهت عرضه هستند.

روان کننده های توتال،شل،بهران محصولاتی را تولید می کنند که دربلبرینگ و یاتاقان های کوره، زنجیرهای صنعتی و درایوهای باز، میله های توپ و میله، نورد و برنامه های کاربردی مستمر ریخته گری استفاده می شود تا باعث افزایش بازدهی شوند.

تمام محصولات فروش ما در این بخش صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند.

روان کننده های ما برای کل زنجیره فرآیند تولید می شود که به تولید فولاد، از پردازش سنگ معدن، ذوب در کوره ، از جمله تولید کک مورد نیاز در این فرایند ریخته گری فولاد و ریخته گری مستمر به نورد گرم و سرد کارخانه ها مورد استفاده قرار می گیرند.

محصولات ما از تولید کننده های فولاد و کارخانه های پردازش فولاد با عرضه روان کننده های تخصصی که از تولید حفاظت می کنند، سازگار با محیط زیست هستند و می توانند عمر تجهیزات را افزایش دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *