پیچ بال اسکرو

در
دسته:بال اسکرو

بال اسکرو از مجموعه ای از پیچ و مهره ها تشکیل شده است که گوی گردان به عنوان مهره عمل کرده و شفت رزوه دار نیز به عنوان پیچ عمل می کند به این صورت که وظیفه شفت رزوه دار با دارا بودن ظاهری مارپیچی مشخص کردن مسیر حرکت ساچمه ها و همچنین مسیر حرکت قسمت لغزنده بال اسکرو می باشد.

طریقه عملکرد پیچ بال اسکرو

بال اسکرو یکی از پر کاربرد ترین تجهیزات مورد استفاده در صنعت به ویژه در اتوماسیون های صنعتی به حساب می آید. از این قطعه برای تبدیل حرکت دورانی موتور به حرکت خطی استفاده می شود.

درون ساختار مهره بال اسکرو از ساچمه استفاده می شود و همین امر باعث می شود که حرکت مهره بر روی پیچ بسیار نرم و با کم ترین میزان اصطکاک و نیروی مقاوم نیز شکل بگیرد.

شکل و ساختار پیچ و مهره بال اسکرو به طریقی می باشد که حرکت بسیار نرم و دقیقی را امکان پذیر می سازد و در نهایت کنترل حرکت در دقت های بالا به وسیله این سیستم ممکن می شود. جنس پيچ بال اسكرو به گونه ای است که از فلزات مقاوم تهيه مي شود تا در برابر سایش نیز دارای مقاومت بالایی باشد.

در سراسر دنیا تولید کنندگان مختلفی به تولید و عرضه ی بال اسکرو می پردازند که در این بین شرکت های آلمانی، آمریکایی، ژاپنی، چینی و تایوانی از معروف ترین تولید کنندگان این قطعه به شمار می روند. این محصول همچنین کیفیت بسیار مطلوبی دارد و برطرف کننده ی نیازهای طراحان و سازندگان دستگاه ها با دقتی قابل قبول می باشد.

  بال اسکرو hiwin

همچنین توجه داشته باشید برای این که مهره به روی میله راحت بسته شود حتما باید پیچ و مهره از یک برند باشند زیرا در غیر این صورت حتما مشکل به وجود خواهد آمد.

نکات مهم در انتخاب پیچ و مهره بال اسکرو

  1. میزان بار مکانیکی که باید به وسیله بال اسکرو جابه جا شود.
  2. شرایط محیطی محلی که قرار است بال اسکرو در آن نصب و استفاده شود.
  3. میزان دقت مورد نیاز در حرکت.

معرفی شرکت بازرگانی بال اسکرو فیدار گستر

شرکت بازرگانی بال اسکرو فیدار گستر، از بزرگ ترین شرکت های فروش محصولات صنعتی به خصوص فروش بال اسکرو به حساب می آید.

این شرکت در زمینه فروش محصولاتی مانند زنجیر صنعتی، روغن صنعتی، بلبرینگ سوزنی، بال اسکرو چینی، بال اسکرو هایوین و ریل و واگن دارای فعالیت بسیار چشم گیر و به سزایی می باشد.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر از مشاورین و متخصصین با تجربه ما به صفحه تماس با ما مراجعه فرمائید.