بلبرینگ ریل و واگن hiwin

در
دسته:بلبرینگ

 

از بهترین برند های قطعات صنعتی میتوان هایوین را نام برد که محصولات فراوانی را در این زمینه دارا است. بلبرینگ ریل و واگن hiwin نیز از همین دسته محصولات میباشند که هرکدام دارای ویژگی ها و مزایای منحصر به فرد خود هستند.

انواع بلبرینگ ریل و واگن hiwin:

بلبرینگ ریل و واگن hiwin دارای سری های متنوعی میباشند که در ادامه به معرفی بخشی از انها میپردازیم.
سری های EG، دارای ظرفیت بالا در تحمل بار و پروفیل کم میباشد اگر ارتفاع مونتاژ پایین بوده و طول ان کم باشد، این سری برای کار هایی با نیاز به سرعت بالا و در مکانی که فضای مورد نیاز جهت کار کافی نباشد، مناسب نبوده و نمیتواند به حد مطلوب کار کند.

سری های RG به ازای ساچمه فولادی ، دارای غلتکی به عنوان روبلینگ بوده و زاویه 45 درجه ای دارند. این سری در تولید عملکرد بالایی داشته و علاوه بر ان از طول عمر بالایی نسبت به بلبرینگ های سنتی برخوردار است.
در سری های WE امکان تنظیم خودکار وجود دارد و اگر در سیستم خطایی رخ دهد میتواند ان را به راحتی رفع کند و در رعایت استاندارد ها دقت بالایی دارد.

و اما سری های QR که شرکت هایوین ان ها را با کیفیت عالی ارائه میدهد، دارای ویژگی هایی همچون سختی و مقاومت بالا و ظرفیت بار بالا است. این سری همچنین دارای حرکت روان، عدم تولید صدای زیاد و طول عمر بالا و نیز اصطکاک پایین میباشد. پس اگر به دنبال سر و صدای کم و در عین حال مقاومت بالایی هستید ، سری های QR برای شما بهترین انتخاب است.

  بلبرینگ و عملکرد بلبرینگ در صنعت

نکات قابل توجه در خرید بلبرینگ های ریل و واگن:

پیش از خرید بلبرینگ ریل و واگن hiwin ، باید به اصل و یا فیک بودن ان توجه داشته باشید و بتوانید این دو را از هم تشخیص دهید. در مورد ریل و واگن های اورجینال چند نکته را دقت کنید که مهم ترین ان روش ظاهری است.

اگر محصول شما رنگ سیاه و نقره ای و این طیف را دارد میتوانید از اصل بودن ان مطمئن شده و همچنین میتوانید با ارسال بارکد از اصل بودن یا فیک بودن ان با خبر شوید. این برند به دلیل کاربرد وسیع و محبوبیت در صنعت ، انواع تقلبی زیادی دارد که علاوه بر روش هایی که بالا گفته شد باید ان ها را تا حد امکان از فروشگاه های معتبر تهیه کنید.

درباره ی شرکت و سایت بازرگانی ما:

شما با مراجعه به فروشگاه سایت بازرگانی بلبرینگ فیدارگستر قادر به خرید انواع محصولاتی از جمله بلبرینگ سوزنی و یا بال اسکرو و یا محصولاتی مثل یاتاقان چینی هستید. سایت ما دارای ویزگی هایی از جمله فروش ریل و واگن چینی و یا فروش بال اسکرو هایوین است. فروش بلبرینگ سوزنی ، روغن صنعتی و همجنین زنجیر صنعتی از دیگر امکانات شرکت ما میباشد.