بلبرینگ خطی

بلبرینگ خطی (که همچنین نامیده می شود توپ بوش یا هدایت شفت) شامل یک قفس پلیمری با بخش های  ساخته شده از فولاد سخت برای هدایت مجموعه توپ در سیستم کامل است. توپ های تکرار شده در سایش حرکات اصطکاکی کم سابقه دارند.

بلبرینگ خطی SKF در دو محدوده طراحی موجود است: سری LBBR (سری ISO 1) و سری LBC (سری ISO 3)، قابل تعویض با دیگر توپ های بلبرینگ SKF و ISO.
بلبرینگ خطی SKF همچنین در تعدادی از واحدهای مورد استفاده قرار می گیرد که از جنس آلومینیوم سبک وزن و قابل حمل هستند. همراه با شفت SKF و لوازم جانبی، این پیشنهاد کامل را می توان برای ایجاد سیستم های ساده و مقرون به صرفه خطی هدایت برای طیف وسیعی از برنامه های کاربردی استفاده می شود.

بلبرینگ خطی

بلبرینگ خطی


یک تحمل خطی یا لغزش خطی یک تحمل طراحی شده برای ارائه حرکت آزاد در یک جهت است. انواع مختلفی از بلبرینگ حرکت خطی وجود دارد.

بلبرینگ خطی

اسلاید های خطی موتور مانند اسلایدهای ماشین، جداول XY، جداول غلتکی و برخی اسلایدهای تک لایه، یاطاقانهای مکانیکی درایو هستند. نه همه اسلایدها خطی موتور دارند، و اسلایدهای دوقطبی بدون موتور، لغزنده های توپ و سیلندرهای غلتکی، حرکت خطی کم اصطکاک را برای تجهیزاتی که توسط اینرسی یا توسط دست ساخته شده اند، فراهم می کنند. تمام اسلاید های خطی ارائه حرکت خطی بر اساس یاطاقان، آیا آنها هستند یاطاقان توپ، بلبرینگ دوقطبی، یاطاقان غلتکی خطی، بلبرینگ مغناطیسی یا سیال. XY جداول، مراحل خطی، اسلایدهای ماشین و سایر اسلایدهای پیشرفته از بلبرینگ حرکت خطی استفاده می کنند تا جنبش را در طول هر دو محور X و Y انجام دهند.
روانکاری برای بلبرینگ خطی
SKF خطی یاطاقان توپ و واحد برای قطر شفت 6 میلیمتر و بزرگتر کارخانه از قبل روغنکاری شده است. با توجه به مقدار مصرف گریس و استفاده از مهر و موم دو لبه SKF (2LS)، بسیاری از کاربردها نیازی به ترمیم ندارند، زیرا در این موارد، فاصله نظری تلرانس باتری بیش از عمر بلبرینگ است. این بلبرینگ های خطی با عملکرد بالا SKF گریس LGEP2.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فروش بلبرینگ خطی(ریل وواگن)SKF ،THK،HIWINو دیگر محصولات ، لطفا با شرکت فیدارگستر تماس بگیرید.

02166695018

09122966617

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *