شهریور 21, 1398
بلبرینگ اف آ گ

بلبرینگ اف آ گ (FAG) آلمان

بلبرینگ اف آ گ (FAG) برندی است با بیش از صد سال قدمت و پیشگام در تولید بلبرینگِصنایع خودروسازی ، ماشین آلات ، هواپیمایی و هوا فضا، تمام عملیات مربوط به كیفیت ، مانند سنگ زنی و صیقل كاری رینگهای داخلی و خارجیِ بلبرینگهای غلتكی در محل كارخانه انجام می شود.
شهریور 18, 1398
بال اسکرو های هیوین

بال اسکرو های هیوین

بال اسکرو های هیوین - هایوین یک شرکت بزرگ تایوانی می‌باشد که قطعات ماشینی و اتوماسیون صنعتی تولید می‌کند.این شرکت با تولید محصولاتی همچون بال اسکرو ، لینیر گاید ها، ریل و واگن ، بوش خطی و بلبرینگ مفصلی شناخته می شود.
شهریور 15, 1398
آی ان آ

بلبرینگ آی ان آ (INA) آلمان

گروه شِفلر (Schaeffler) با داشتن برندهای آی ان آ (INA) و اف آ گ (FAG) یكی از مهمترین نقش ها را در صنعت تولید رولبرینگ ایفا می کند كه تقریباً تمام صنایع را پوشش می دهد. كاتالوگ مشترك محصولات استاندارد این گروه شامل بیش از 40000 محصول است كه در 60 بخش مختلف عرضه شده است.
شهریور 7, 1398
بلبرینگ mpz بلاروس

بلبرینگ mpz بلاروس

بلبرینگ‌ های mpz توسط شرکت jcs بلاروس تولید می‌ شوند. این برند یکی از بهترین انواع بلبرینگ‌ها می‌ باشد. دوام و پایداری بالایی دارند و در 600 مدل مختلف تولید می ‌شوند.شرکت JSC”Minsk Bearing Plant یک شرکت پیشرفته درزمینه فنّاوری ‌های پیشرفته در بلاروس هست.
مرداد 26, 1398
کاربرد یاتاقان ها

کاربرد یاتاقان ها

یاتاقان ها وسیله ای هستند که اجازه حرکت نسبی مشخصی را بین دو و یا بیشتر از دو قطعه را می دهند، که به طور نمونه به صورت چرخش یا حرکت خطی است.یاتاقان ها را می توانیم بر طبق حرکتی که مجاز اند داشته باشند یا براساس اصول کاریشان و همچنین جهت بار های اعمالی که می توانند تحمل کنند، طبقه بندی کرد.
مرداد 25, 1398
بلبرینگ اس کا اف

بلبرینگ اس کا اف

تاریخچه بلبرینگ ها در بین‌النهرین و امپراتوری ایران باستان شروع می شود. پس از آن توسط لئوناردو داوینچی در دوره رنسانس اختراع شد. اما از سال ۱۹۱۶ در ژاپن ، به صورت تجاری درآمد و صنعت آن پیشرفت کرد و بالغ شد.
مرداد 23, 1398
بلبرینگ ها

بلبرینگ ها و تاریخچه آنها

تاریخچه بلبرینگ ها در بین‌النهرین و امپراتوری ایران باستان شروع می شود. پس از آن توسط لئوناردو داوینچی در دوره رنسانس اختراع شد. اما از سال ۱۹۱۶ در ژاپن ، به صورت تجاری درآمد و صنعت آن پیشرفت کرد و بالغ شد.
مرداد 4, 1398
بلبرینگ SKF فیدارگستر - بلبرینگ اس کا اف

نقش بلبرینگ SKF و محوریت آن در صنعت

بلبرینگ SKF تاریخچه و طراحی بلبرینگ SKF  از سال1907 به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های ارائه دهنده خدمات ساخت و فناوری تولید انواع بلبرینگ ایجاد […]
تیر 8, 1398
فروش یاتاقان

توضیحاتی در مورد فروش یاتاقان

امروزه بسیاری از فروشگاه ها در زمینه فروش یاتاقان فعالیت می کنند تا از این طریق بتوانند به نیازهای افراد جامعه پاسخ گو باشند. در نظر […]
تیر 7, 1398
بلبرینگ SKF فیدارگستر

بی نظیرترین فروش بلبرینگ SKF

فروش بلبرینگ SKF در سال های اخیر بسیار افزایش یافته است چرا که محصولات این شرکت با استفاده از آخرین تکنولوژی تهیه و عرضه می شوند […]
تیر 6, 1398
فروش بلبریگ فیدارگستر

فروش بلبرینگ اصل در فروشگاه ما

فروش بلبرینگ در انواع برندها و مدل های مختلف در سال های اخیر بسیار افزایش یافته است که شما می توانید بهترین نوع و مدل این […]
آذر 11, 1397
شرکت بلبرینگ mpz بلاروس تولید کننده انواع  بلبرینگ mpz بلاروس من جمله مدل یک ردیفه بلبرینگ mpz بلاروس 

شرکت بلبرینگ mpz بلاروس

 بلبرینگ mpz بلاروس یکی از با کیفیت ترین و متنوع ترین انواع بلبرینگ می باشد. بلبرینگ mpz بلاروس سال های زیادی است که در طراحی های مختلف تولید و روانه بازار می شود.