بلبرینگ های سرامیکی

بلبرینگ

بلبرینگ ها جزء اصلی برای تمام قطعات متحرک هستند که بلبرینگ را بخش مهمی از زندگی روزمره ما می دانند. بلبرینگ اصطکاک را کاهش می دهد که باعث شتاب صاف در خودروها، طرفداران سقف در حال اجرا در آرام، میکروسکوپ دقیق و دریل های دندان پزشکی می شود. پیشرفت در تحمل لغزندگی نقش مهمی در ارتقاء تحرک جامعه در قرن گذشته داشته است.

صنعت بلبرینگ به اواخر قرن نوزدهم میرسد و در اوایل قرن بیستم با تولید انبوه خودروها به سرعت در حال رشد بود.

صنعت تحرک امروز با تولید در بیش از 70 کشور در پنج قاره با تولید جهانی، صنعت صنایع ایالات متحده همچنان نقش کلیدی ایفا می کند.

بلبرینگ سرامیکی می تواند تا 40 درصد کمتر از آنهایی که بسته به اندازه و مواد فولاد وزن دارند مورد استفاده قرار بگیرند.

بنابراین ترکیبی بیرینگهای سرامیکی می تواند 20 تا 40 درصد سریعتر از بلبرینگ مرسوم کار کند. این گریز از مرکز بارگذاری چوبکشی مخالف، را کاهش می دهد.این به این معنی که شیار نژاد بیرونی اعمال نیروی کمتری درون برابر توپ به عنوان چرخش تحمل.

این کاهش در نیروی اصطکاک و مقاومت نورد را کاهش می دهد.توپ سبک تر تحمل به چرخش سریع تر و استفاده کمتر انرژی برای حفظ سرعت آن اجازه می دهد.

توپ از سرامیک به طور معمول سخت تر از مسابقه هستند.

به دلیل پوشیدن، با زمان آنها شیار در مسابقه تشکیل خواهد شد.این توپ پوشیدن که آنها را ترک با ممکن است لکه های مسطح قابل توجهی آسیب رساندن به عملکرد بهتر است.

در حالی که ترکیبی سرامیک یاطاقان توپ سرامیک جای آنهایی که فولاد استفاده، آنها را با حلقه های درونی و بیرونی فولاد ساخته شده است; از این رو تعیین هیبرید.

در حالی که مواد سرامیکی خود را قوی تر از فولاد است، که منجر به افزایش تنش بر روی حلقه ها و ظرفیت بار از این رو کاهش توانست هم.

بیرینگ های سرامیک نیز می توانید در محیط های که در آن روغن کاری ممکن است در دسترس باشد (جمله در برنامه های فضایی).

در برخی از تنظیمات فقط یک لایه نازک از سرامیک بیش از بیرینگ های توپ فلزی استفاده می شود.

فن آوری در بلبرینگ های امروز همچنان از رؤیای پیشگامان صنعت اولیه فراتر رفته است .

شرکت فیدارگستراطلس پارس ارایه انواع بلبرینگ صنعتی در خدمت کارخانجات میباشد.

02166645386

09122966617

02166695018

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *