فروش رولبرینگ های SKF

رولبرینگ ها جزئی از خانواده بلبرینگ‌ها هستند، رولبرینگ SKF از برندهای برتر بازار می‌باشد و شرکت ما چندین سال است که در زمینه عرضه و فروش رولبرینگ های SKF در بازار ایران فعالیت می‌کند.

رولبرینگ چیست؟
واژه رولبرینگ دارای دو قسمت رول و برینگ می‌باشد، که بخش رول به معنی غلتک و بخش برینگ در آن به معنی یاتاقان یا بالشتک است.

ازجمله وظایف رولبرینگ تا به وجود آوردن شرایط برای لغزیدن دو قطعه را بر عهده‌دارند. بلبرینگ‌ها در قیاس با رولبرینگ تا در مقابل فشار و وزن توان تحملی کمتری دارند.

درصورتی‌که رولبرینگ تا در این زمینه جلوترند؛ و قابلیت بالاتری ازنظر قدرت تحمل نسبت به بلبرینگ‌ها دارند.

رولبرینگ تا امکان مقاومت در برابر فشارهای بالای شعاعی رادارند. فروش رولبرینگ های SKF تخصص ما می‌باشد برای اطلاعات بیشتر با بخش فروش شرکت تماس بگیرید.

تاریخچه شرکت SKF:
درواقع با تولید بلبرینگ‌های چند ردیفه خودتنظیم شعاعی در آغاز کار فروش رولبرینگ های SKF توانست در همان سال‌های آغازین رکورد بالایی بزند.

شرکت SKF در کشور سوئد تأسیس شد و بلبرینگ های چند ردیفه خود تنظیم شعاعی از اولین نوع بلبرینگ هایی بود که توسط سون ونیکوئیست اختراع شد. و از عواملی که در همان روزهای اول از تأسیس شرکت سبب رونق و پیشرفت شرکت شده بود.

درمجموع نزدیک به ۲۱ هزار نفر در این کارخانه‌ها کار می‌کردند. فروش رولبرینگ های SKF امروزه در اکثر کشورهای جهان از بازار خوبی برخوردار است.


انواع رولبرینگ تا کدم‌اند؟
1- رولبرینگ استوانه:
– استوانه ای کف گرد:
– استوانه‌ای ضربدری:
– غلطک استوانه‌ای:
استفاده از این رولبرینگ تا نیاز به فضای کمی دارد و به سبب بالا بودن تعداد غلتک‌ها در این رولبرینگ توانایی تحمل بار در آن‌ها بسیار بالا می‌رود و این قابلیت رادارند که در مقابل بارهای زیاد مقاومت بالایی از خود نشان دهند.

فروش رولبرینگ های SKF از نوع غلطک استوانه‌ای نیز چون‌که کاربرد زیادی دارند. به میزان بالایی صورت می‌گیرد.

2- رولبرینگ های سوزنی:
رولبرینگ های سوزنی ازنظر مقاومت و تحمل بار قابلیت بالایی دارند و معمولاً ضخامت کمی دارند و جنس این رولبرینگ تا از فولادهای کربن- کروم است.

-رولبرینگ های سوزنی با پوسته کشیده:
بالاست فروش رولبرینگ های SKF از نوع سوزنی با پوسته کشیده به دلیل ضخامت کم و توانایی تحمل بالای باری که دارند؛ بیشتر از سایر رولبرینگ ها می‌باشد.

– رولبرینگ های سوزنی کف گرد
3- رولبرینگ های مخروطی:
– مخروطی تک ردیفه:
4- رولبرینگ های بشکه‌ای:
– بشکه‌ای کف گرد:
5- رولبرینگ های مخروطی:
6- رولبرینگ های سوزنی کف گرد:
7 – رولبرینگ استوانه‌ای کف گرد:


چه تفاوتی میان رولبرینگ و بلبرینگ وجود دارد؟
هدف ما در این مقاله این است که پاسخ این سؤال را برایتان آشکارسازیم پس با ما همراه باشید
قدرت استقامت و تحمل بار از مهم‌ترین تفاوت‌ها میان بلبرینگ و رولبرینگ می‌باشد. معمولاً بارهای مختلفی به آن‌ها وارد می‌شود اما در حالت کلی دو نوع بارمحوری و شعاعی از مهم‌ترین بارهای وارده بر رولبرینگ تا و بلبرینگ‌ها هستند.

بر اساس موقعیتی که بلبرینگ در آن قرارگرفته است این امکان وجود دارد که بارمحوری یا شعاعی و یا حتی هر دو نوع بار به بلبرینگ وارد شوند. اما درصورتی‌که هر دو بار شعاعی و محوری وجود داشته باشند در چنین موقعیتی از بلبرینگ‌ها می‌توان استفاده کرد.

از طرفی رولبرینگ تا در مقابل فشارها توان مقاومتی بالایی دارند و می‌توان گفت درصورتی‌که فشار شعاعی داشته باشیم استفاده از رولبرینگ انتخاب مناسبی است بنابراین فروش رولبرینگ های SKF در این زمینه بیشتر صورت می‌گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *