فروش بلبرینگ های INA آلمان اصلی

در حال حاضر، فروش بلبرینگ‌های آلمانی و به خصوص فروش بلبرینگ های INA آلمان اصلی، یکی از عمده‌فروش شرکت‌های فروشنده تجهیزات صنعتی است.

بلبرینگ‌های آلمان
همواره در صنایع مختلف، به علت حرکات مداوم و مستمر قطعات روی همدیگر و اتصالات موجود در دستگاه‌ها و ماشین‌آلات صنعتی، اصطکاک بین قطعات وجود دارد و همین موضوع، عاملی برای افزایش فرسودگی آن‌ها خواهد بود.

اصطکاک بین قطعات تجهیزات و ماشین‌آلات صنعتی، در درازمدت و عدم توجه به این مسئله مهم در بین مدیران و صاحبان صنایع، می‌تواند خسارات جبران‌ناپذیر مالی و زمانی مهمی به آن صنعت وارد آورد.

لذا یکی از بهترین راهکارها، برای جلوگیری از این معضل، بهره بردن از بلبرینگ‌ها در ماشین‌آلات صنعتی است. کارشناسان اعتقاد دارند، اگر از بلبرینگ‌های باکیفیت و مرغوب، استفاده نشود، باز هم خساراتی به قطعات و دستگاه‌ها وارد می‌آورد.

بلبرینگ های آلمانی که توسط شرکت INA تولید می‌شود، مثال خوبی از بلبرینگ باکیفیت و مرغوب هستند و همین موضوع باعث افزایش فروش بلبرینگ های INA آلمان اصلی در بازار شده است.

فروش بلبرینگ های INA آلمان اصلی، اتفاقی نبوده و این نوع از بلبرینگ‌های آلمانی با ویژگی‌های خوبی که دارند، رضایت صاحبان کسب‌وکارهای صنعتی را جلب کرده‌اند و آن‌ها را به خرید این نوع از بلبرینگ‌ها ترغیب کرده‌اند. یکی از این ویژگی‌ها که در افزایش فروش بلبرینگ های INA آلمان اصلی، تأثیر مهمی گذاشته است، قیمت مناسب در کنار کیفیت خوب انها است.

دومین ویژگی مهم هم، افزایش طول عمر دستگاه‌های صنعتی است که در درازمدت، باعث کاهش چشمگیر در هزینه‌ها می‌شود.


بلبرینگ آلمانی یا بلبرینگ‌های چینی؟
در حال حاضر، هم بلبرینگ‌های آلمانی و هم بلبرینگ‌های چینی در بازار وجود دارد.

اما به راستی کدام بهتر است؟ کدامیک از این دو نوع بلبرینگ، می‌توانند نیازهای صنعتگران را به خوبی برطرف کنند؟ آنچه برای یک صنعتگر مهم است، کیفیت محصول است. کیفیتی که نه تنها باعث افزایش کارایی و بهره وری بهتر محصولاتش می‌شود، بلکه در درازمدت، در هزینه‌های مختلف برای او، صرفه‌جویی می‌شود و باعث طول عمر دستگاه‌های کارگاه و یا کارخانه می‌شود.

یکی از دلایل برتری و افزایش فروش بلبرینگ های INA آلمان اصلی بر بلبرینگ‌های چینی، این است که این نوع از بلبرینگ‌های آلمانی نیاز به مراتب کمتری، به روغن‌کاری و روانکاری دارند. موضوعی که در بلبرینگ‌های دیگر وجود ندارند و نیاز به روغن‌کاری و روانکاری بسیار و مستمر وجود دارد. لازم به ذکر است که هر میزان که نیاز یک دستگاه به روغن‌کاری بیشتر باشد، هزینه‌های ناشی از خرید و استفاده از روغن هم، افزایش می‌یابد. توانایی تحمل بار، در بلبرینگ آلمانی، دیگر عامل افزایش فروش بلبرینگ های INA آلمان اصلی، نسبت به بلبرینگ‌های چینی و … شده است.

 


فروش بلبرینگ های INA آلمان اصلی
همان طور که در قسمت‌های قبل، عنوان شد، نکات و ویژگی‌های بارزی وجود دارد که در افزایش فروش بلبرینگ های INA آلمان اصلی موثر است.

لذا واضح است که صنعتگران، برای صرفه جویی در مخارج خودشان و افزایش کارایی دستگاه‌های صنعتی‌شان، ترغیب به خرید این نوع از بلبرینگ‌ها شوند. شرکت‌های تولیدکننده بلبرینگ در آلمان، نمایندگی‌های معتبری در ایران دارند و این موضوع باعث میشود تا به راحتی، فروش بلبرینگ های INA آلمان اصلی در اقصی نقاط ایران اتفاق بیفتد. هر چند که بلبرینگ‌های بی‌کیفیت چینی و … هم در بازار ایران به فروش می‌رسد.

و در اینجا تصمیم صاحبان کسب و کارهای صنعتی در انتخاب یک بلبرینگ مناسب برای دستگاه‌ها و ماشین‌آلات بسیار مهم است.

به هر میزان که صاحبان کسب و کارهای صنعتی، به کیفیت و مرغوبیت محصولشان توجه می‌کنند، به همان میزان هم می‌توانند از قطعات و بلبرینگ‌های موجود در بازار بهره بگیرند. آن‌ها باد انتخاب کنند که از بلبرینگ آلمانی و باکیفیت که به افزایش بهره وری دستگاه و ماشین‌آلات در کاراه و یا در کارخانه کمک میکند، استفاده کنند و یا از بلبرینگ‌های نامرغوب و بی‌کیفیت که البته بسیار هم ارزان است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *