بلبرینگ SKF

بلبرینگ SKF

                                           بلبرینگ SKF

بلبرینگ های شرکت SKF

درخواستها و شرایط عملیاتی ماشین آلات دوار بسیار متنوع است. برای رسیدن به بهترین عملکرد مناسب برای برنامه شما، پارامترهای مختلفی برای اندازه گیری وجود دارد – ابعاد، وزن، سرعت چرخشی، رتبه بندی بار، مهر و موم و روانکاری و… کار کردن بامحصولات SKF ،شما دسترسی به وسیع ترین طیف وسیعی از بلبرینگ و یاطاقان ساده از یک تولید کننده و مشاوره تخصصی و ابزار محاسبه برای کمک به شناسایی محصولاتی که بهترین عملکرد مناسب برای برنامه شما هستند، دسترسی خواهید داشت.

SKF تقریبا هر نوع بلبرینگ و غلتک تولید می کند. آنها در مقاطع مختلف در دسترس هستند و انواع مختلفی از شرایط عملیاتی و الزامات عملکرد برنامه را برآورده می کنند.
انواع مختلفی از بلبرینگ های ساده، بال بوشینگ،ریل و واگن نیز برای رفع نیازهای حرکتی نوسانی موجود است. انواع طراحی و مواد گسترده هستند و انتخاب بی نظیری از آن را برای برآورده ساختن نیازهای برنامه شما ارائه می دهند.

شرکت فیدارگستر با فروش بلبرینگ SKF در خدمت شما میباشد.

02166645386

09122966617

بلبرینگ سنب

                                   بلبرینگskf

واحدهای تحمل کننده SKF به طور معمول شامل مکانیسم بیرینگ ، یاتاقان ، بلبرینگ خطی ، روانکاری و قفل شفت می باشد. واحدهای پیش ساخته شده و در کارخانه تنظیم می شوند. این دستگاه های آماده برای نصب در دسترس هستند با یا توپ یا یاطاقان غلتکی.
SKF علاوه بر واحد های فولادی استاندارد دارای مجموعه ای از محصولاتی است که صنایع خاصی مانند صنایع غذایی، نوشیدنی و دارویی را هدف قرار می دهد که برای مثال، مواد مخصوص، روان کننده های رسیدگی به عملکرد و محیط برنامه ها مورد نیاز است نیاز دارد.

بلبرینگ باید در یک منطقه خشک و بدون گرد و غبار دور از ماشین آلات تولید گرد و غبار نصب شود. هنگامی که یاتاقان ها باید در یک ناحیه محافظت شده نصب شوند، باید مراحل را برای حفاظت از موقعیت یاتاقان و نصب از آلودگی ها مانند گرد و غبار، خاک و رطوبت گرفته شود. این را می توان با پوشش یا بسته بندی بلبرینگ و اجزای ماشین با پلاستیک یا فویل انجام داد.

 

محوطه SKF با دقت ماشینکاری می شوند تا بتوانند عمر مفید کامل خود را تحقق بخشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *