بلبرینگ،کاربرد بلبرینگ درصنعت کاغذسازی

بلبرینگ

بلبرینگ ماشین آلات تولیدی کاغذسازی تحت شرایطی با درجه حرارت بالا به مشکلات مانند شکستن حلقه داخلی آسیب پذیر است که می تواند منجر به توقف کار شود. بلبرینگ اصل با طول عمر طولانی خود، مقاومت بیشتری نسبت به شکستگی داخلی حلقه، سختی برجسته و پایداری عالی در دماهای بالا. راه حل برای یک میزبان از دستگاه های کاغذی و محیط های عملیاتی میباشد.

                             کاغذسازی  

بلبرینگ مورد استفاده در فرآیند تولید کاغذ سازی عمدتا کروی غلتک است. طراحی بلبرینگ برنجی سنگین  برای بسیاری از برنامه های کاربردی رول مناسب است و دارای ویژگی هایی است که برای بهینه سازی عملکرد تجهیزات خود می باشد. امکانات شامل افزایش سرعت شعاعی داخلی (C3، C4، C5) برای دمای عملیاتی بیشتر و تحمل ویژه برای سرعت بیشتر، و نیز بسیاری از تغییرات استاندارد دیگر. دیگر انواع استاندارد تحمل مانند غلتک مخروطی، بلبرینگ سیلندری یا بیرینگ در تجهیزات فرایند ثانویه استفاده می شود.همچنین یک سری از بلبرینگ های ویژه ای تولید میشود که منحصر به تجهیزات قدیمی تر کاغذ سازی هستند. یاطاقان نردبان برای مبدل و خود غلطک استوانه غلتک در تجهیزات قدیمی یافت شده است. هنگامی که شما نیاز به یک درز بزرگ، یاطاقان سنگین برای کارخانه کاغذ خود دارید، از آنها استفاده میکنید.

                                    کاغذسازی

با این حال، شکستگی تحمل به علت رطوبت بالا و محیط های شستشوی سنگین در کارخانه های کاغذی شایع است. برای افزایش قابلیت اطمینان و کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری، دائما رول ماشین های کاغذی خود را از دست دادن و آلودگی روان کننده محافظت می کند.جلوگیری از نارسایی تحمل زائد و خرابی با استفاده از فن آوری  تحمل پذیری، کاغذ رول کاغذ خود را به طور موثر ببندید.  یک مهر و موم مغناطیسی ترکیبی است که برای استفاده با رول های کاغذی خیس و خشک استفاده شده است. از جلوگیری از آسیب رساندن به فاجعه بار و جلوگیری از وقفه های برنامه ریزی شده توسط حفاظت از یاتاقان ها در برابر ورود به آلودگی و جلوگیری می کند.
شرکت فبدارگستر با تجربه فروش انواع بلبرینگ ، گریس توتال ، روغن بهران ، تسمه دانگیل کره به صنایع کاغذسازی میتواند درکنار شما باشد.

02166695018

02166645386

09122966617

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *