بلبرینگ،ریل و واگن،بال اسکرو HIWIN

بلبرینگ خطی

بلبرینگ خطی

                           HIWIN

بلبرینگ خطی یک نوع حرکت خطی را فراهم می کنند که از عناصر نوردی مجاور بین یک ریل پروفیل و یک بلوک تحمل استفاده می کند. ضریب اصطکاک بر روی مسیریابی خطی فقط 1/50 در مقایسه با اسلاید سنتی است و قادر به بارگیری در تمام جهات است. با استفاده از این ویژگی ها، راهنمای خطی می تواند دقت بالا و دقت حرکت را افزایش دهد. شرکت Hiwin سری چندین خط هدایت را ارائه می دهد و هر سری دارای گزینه های مختلف برای اندازه ها، قابلیت های بارگذاری، دقیق بودن و غیره است.

بلبرینگ خطی سری HG با ظرفیت بار و سفتی بالاتر از دیگر محصولات مشابه با شیار دایره ای و ساختار بهینه سازی طراحی شده اند. این ویژگی بارهای برابر را در جهت شعاعی، معکوس شعاعی و جانبی و خود تنظیم برای جذب خطا نصب است. بنابراین، بلبرینگ خطی سری HG می توانند عمر طولانی با سرعت بالا، دقت بالا و حرکت خطی صاف به دست آورند.

سری EG یک مشخصات کم، ظرفیت بار بالا و بلوک هدایت شدید است. همچنین دارای امتیاز بار برابر در هر چهار جهت و توانایی هماهنگی برای جذب خطای نصب است، که امکان سنجی دقیق تر را فراهم می آورد. علاوه بر این، ارتفاع مونتاژ پایین و طول کوتاهتر، سری EG را برای دستگاه های با سرعت بالا، ماشین های اتوماسیون و برنامه های کاربردی که فضای محدود است محدود می کند.

سری RG دارای غلتکی به عنوان عنصر نورد به جای توپ فولادی است. سری RG با زاویه تماس 45 درجه ای طراحی شده است. تغییر شکل الاستیک سطح تماس خطی در طی بارگیری به طور قابل توجهی کاهش می یابد و به این ترتیب استحکام بیشتر و ظرفیت بار بیشتر در تمامی 4 جهت بارگذاری ارائه می شود. بلبرینگ خطی سری RG عملکرد بالا را برای تولید دقیق دقیق ارائه می دهد و می تواند یک عمر طولانی تر از بلبرینگ خطی سوزن بلبرینگ سنتی به دست آورد.

شرکت فیدارگستر ارایه دهنده انواع بلبرینگ خطی شرکت هایوین(HIWIN) میباشد.

09122966617

02166645386

02166695018

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *