آشنایی با رولبرینگ INA آلمان

رولبرینگ INA آلمان که از محصولات گروه صنعتی شفلر می باشد، به عنوان یکی از انواع محبوب رولبرینگ در صنعت مهندسی شناخته می شود.

شرکت تولیدی رولبرینگ INA آلمان، در کنار شرکت FAG یکی از زیر شاخه های گروه صنعتی گروه شفلر بوده و سابقه بسیار طولانی مدتی در تولید انواع رولبرینگ داراست.

این شرکت همچنین صاحب یکی از بزرگترین کوره های آهنگری برینگ در دنیا بوده و قادر به بهره وری سالانه ۸۰ هزار تن فولاد در قالب محصولات مختلف می باشد.

گروه صنعتی شفلر با قابلیت ۵۲۰ میلیون قطعه در سال، یکی از صاحب نام ترین شرکت ها در زمینه تولید برینگ بوده و رولبرینگ INA آلمان که توسط یکی از زیر شاخه های این گروه تولید می شود، در حال حاضر یکی از محبوب ‌ترین رولبرینگ های موجود در بازار تلقی می شود.

رولبرینگ INA آلمان با بهترین فناوری روز دنیا تهیه شده و در انواع گوناگون به بازار ارائه می شود.

از ویژگی های رولبرینگ INA آلمان می توان به دوام بالا، کیفیت ساخت عالی، مهندسی حرفه ای و تضمین عملکرد از سوی شرکت اشاره کرد. در ادامه با رولبرینگ INA آلمان بیشتر آشنا خواهیم شد، با ما همراه باشید.


محصولات شرکت INA آلمان:

برای آشنایی بیشتر با رولبرینگ INA آلمان، ابتدا بگذارید نگاهی داشته باشیم به محصولات این شرکت آلمانی.

تمام فعالان حوزه مهندسی مکانیک و قطعات مهندسی از قدرت کشور آلمان در زمینه تولیدات محصولات مرتبط با این عرصه آگاه بوده و به کیفیت ارائه شده از سوی شرکت های آلمانی نیز آگاه می باشند.

شرکت INA آلمان نیز در زمره همین شرکت‌ها قرار داشته و با تولید محصولاتی از قبیل رولبرینگ INA آلمان، به یکی از شاخص ترین نام های قطعات صنعتی و مهندسی مبدل شده است.

البته این شرکت علاوه بر رولبرینگ INA آلمان، محصولات دیگری را نیز تولید می کند که فهرستی شامل: رولبرینگ بشکه ای، رولبرینگ استوانه ای (کف گرد)، رولبرینگ سوزنی و … را تشکیل می دهد.

رولبرینگ INA آلمان که تولید شده توسط همین شرکت المانی می باشد، به دلیل کیفیت ساخت و مواد اولیه به کار گرفته شده، همچنان یکی از محبوب‌ ترین محصولات این شرکت محسوب می شود.

تفاوت رولبرینگ و بلبرینگ در چیست؟
حال که تلاش داریم رولبرینگ INA آلمان را بهتر بشناسیم، بد نیست نگاهی نیز داشته باشیم به تفاوت رولبرینگ ها با بلبرینگ. تفاوت شایان ذکر این دو مدل یاتاقان در شکل، میزان و نوع باری که متحمل می شوند خلاصه شد.

رولبرینگ ها به دلیل ساختار ویژه خود عموما برای تحمل بار های شعاعی به کار گرفته می شوند و لازم است بدانید که یکی از بهترین مدل های موجود در بازار جهت تحمل بار های شعاعی، بدون شک رولبرینگ INA آلمان قلمداد می شود.

اما بلبرینگ ها اندکی متفاوت بوده و در صنعت مهندسی، غالبا برای تحمل بار های محوری از این دسته از یاقان ها بهر گرفته می شود.

هر چند بلبرینگ ها گاهی اوقات بسته به نوع و مدل تولید خود می توانند بار های شعاعی را نیز تحمل کنند. البته همانطور که اشاره شد محصولات گروه صنعتی شفلر طیف بسیار گسترده ای داشته و لذا در ادامه به معرفی دو مدل رولبرینگ INA آلمان خواهیم پرداخت.


رولبرینگ INA آلمان مدل بشکه ای و سوزنی:
رولبرینگ INA آلمان مدل بشکه ای دوام بسیار بالایی داشته و برای تحمل فشار های زیاد، سرعت های بالا و بار های سنگین تولید شده است. رولبرینگ INA آلمان مدل بشکه ای با بهترین مهندسی طراحی شده و در ساختار آن دو ردیف غلتک داخل شیاری مشترک داخلی و بیرونی استفاده شده است که آن ها را به گزینه ای مناسب برای تحمل بار های شعاعی و محوری مبدل کرده است.

اما رولبرینگ INA آلمان مدل سوزنی، به دلیل ساختار کوچک تر نسبت به سایر محصولات و برخورداری از کیفیت ساخت بالا، برای تحمل بار در مکان هایی که فضای حد فاصل کم است بسیار مناسب بوده و توصیه می شود.رای حمل بار در محل های کوچک حتما از رولبرینگ INA آلمان بهره بگیرید. این رولبرینگ علاوه بر تحمل بار در فضا های تنگ قابلیت تنظیم جهت تغییر کاربری را نیز داراست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *